Jdi na obsah Jdi na menu
 


Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

IV. finálové kolo se hrálo v sobotu 13. 4. 2019: skupina A v Kralovicích a

skupina B ve Stodu pořadatel Zbůch

Výsledky 4.kola skupiny A:

Vroutek – Kaznějov 2 : 1 (23,-21,9), Horní Bříza 1 : 2 (11,-12,-1))

Kralovice B 2 : 0 (22,14)

Kralovice B – Kaznějov 2 : 0 (23,25), Horní Bříza 2 : 1 (28,-18,8),

Horní Bříza - Kaznějov – 2 : 0 (20,25)

Tabulka 4.kola skupiny A

1. Vroutek             3 2 1 0 5 : 3 159: 144 5 1,67 1,1

2. Horní Bříza       3 2 1 0 5 : 3 164 : 156 5 1,67 1,05

3. Kralovice B       3 2 1 0 4 : 3 151 : 159 5 1,33

4. Kaznějov           3 0 3 0 1: 6 150 : 165 3

Konečná tabulka skupiny A o 1. – 4. místo

1. Horní Bříza       12 7 5 0 17 : 11 610 : 581 19

2 Vroutek              12 6 6 0 14 : 13 576 : 559 18 1,08

3. Kralovice B       12 6 6 0 12 : 15 565 : 600 18 0,8

4. Kaznějov           12 5 7 0 11 : 15 577 : 588 17

Výsledky 4.kola skupiny B:

Zruč – Kralovice A 2 : 0 (20,24), Zbůch 2 : 1 (17,-20,15), Kožlany 2 : 1 (-23,17,11)

Zbůch – Kralovice A 2 : 1 (-22,22,11), Kožlany 2 : 1 (20,-21,13)

Kralovice A - Kožlany 2 : 1 (23,-21,9)

Tabulka 4.kola skupiny B

1. Zruč                3 3 0 0 6 : 2 176 : 154 6

2. Zbůch             3 2 1 0 5 : 4 180 : 178 5

3. Kralovice A    3 1 2 0 3 : 5 163 : 170 4

4. Kožlany          3 0 3 0 3 : 6 168 : 185 3

Konečná tabulka skupina B o 5. – 8. místo

5. Zbůch             12 10 2 0 22 : 6 629 : 478 22

6. Zruč                12 9 3 0 18 : 9 587 : 481 21

7. Kralovice A    12 2 10 0 5 : 21 476 : 570 14

8. Kožlany          12 3 6 3 9 : 18 400 : 563 12

Vítězem OP mužů se stalo družstvo Horní Bříza s právem postupu do kvalifikace KS.

Blahopřejeme!!!

Kralovice 15.4.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

VI.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 17.3.2019 v Domažlicích

Výsledky VI.kola:

Klatovy – USK 2 : 1 (15,-17,8), Kralovice 2 : 0 (10,22), Mirošov 2 : 0 (7,14),

Domažlice 2 : 1 (15,-24,9)

USK - Mirošov 2 : 0 (7,10), Domažlice 2 : 0 (22,15). Kralovice 2 : 0 (21,13)

Domažlice – Kralovice 2 : 0 (20,13), Mirošov 2 : 0 (15,16)

Kralovice - Mirošov 2 : 0 (16,17)

Tabulka VI.kola

Pořadí klub                      z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Klatovy                      4 2 2 0 0 8 : 2 221 : 151 10 4,-

2. USK Plzeň                 4 3 0 1 0 7 : 2 198 : 145 10 3,5

3. Domažlice                  4 2 0 1 1 5 : 4 187 : 178 7

4. Kralovice                    4 1 0 0 3 2 : 6 149 : 183 3

4. Mirošov                      4 0 0 0 4 0 : 8 102 : 200 0

Konečná tabulka KP kadetů 2018/19:

1. USK Plzeň          16 10 2 4 0 28 : 10 823 : 635 38

2. Klatovy               16 6 7 2 1 28 : 13 870 : 687 34

3. Domažlice           16 6 4 3 3 23 : 16 791 : 731 29

4. Kralovice            16 4 1 5 6 15 : 23 750 : 779 19

5. Mirošov               16 0 0 0 16 0 : 32 398 : 800 0

Za družstvo VK Kralovice hráli : A.Tupý, L.Sládek, M.Stejskal, M.Zeman, J.Dufek, J.Buňka, Š. Lavička, D.Sládek, a M.Škodroň

Trenér : Zdeněk Sládek

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

V.kolo se hrálo v neděli 17.3.2019 v Klatovech

Výsledky:

Kralovice - Klatovy 2 : 0 (13,18), Plzeň 2 : 0 (12,8), Dobřany 2 : 0 (15,14)

Dobřany – Plzeň 2 : 0 (22,11), Klatovy 0 : 2 (-23,-21)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (17,16)

Tabulka V.kola:

                                     c v3 v2 p1 p0 sety míče body m

1. VK Kralovice          3 3 0 0 0 6 : 0 150 : 80 9

2. VK Dobřany            3 1 0 0 2 2 : 4 123 : 133 3 0,92

3. VK Klatovy             3 1 0 0 2 2 : 4 114 : 144 3 0,79

4. Slavia USK Plzeň    3 1 0 0 2 2 : 4 103 : 133 3 0,77

Tabulka po V.kole:

1. VK Kralovice           15 11 2 1 1 27 : 6 774 : 540 38

2. VK Dobřany             15 6 4 2 3 22 : 14 751 : 703 28

3. Slavia Plzeň              15 3 1 3 8 11 : 23 632 : 725 14

4. VK Klatovy              15 2 1 2 10 8 : 25 570 : 759 10

Družstvo starších žáků VK Kralovice vedené trenérem Zdeňkem Sládkem ve složení: David Sládek, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman, M.Škvor získalo titul přeborníka Plzeňského kraj

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

III. finálové kolo se hrálo v sobotu 16. 3. 2019: skupina A v Kaznějově a

skupina B v Kožlanech.

Výsledky 3.kola skupiny A:

Kralovice B – Kaznějov 0 : 2 (-21,-13), Horní Bříza 2 : 1 (16,-16,11),

Vroutek 2 : 1 (-20,26,7)

Vroutek – Kaznějov 2 : 0 (19,19), Horní Bříza 2 : 0 (19,19)

Kaznějov – Horní Bříza 2 : 1 (28,-19,10)

Tabulka 3.kola skupiny A

1. Vroutek               3 2 1 0 5 : 2 158: 139 5 2,5

2. Kaznějov             3 2 1 0 4 : 3 152 : 147 5 1,3

3. Kralovice B         3 2 1 0 4 : 4 153 : 160 5 1

4. Horní Bříza         3 0 3 0 2 : 6 153 : 170 3

Tabulka po 3.kole skupiny A

1. Horní Bříza         9 5 4 0 12 : 8 446 : 425 14 1,5

2 Kaznějov              9 5 4 0 10 : 9 427 : 423 14 1,1

3. Vroutek                9 4 5 0 9 : 10 417 : 415 13 0,9

4. Kralovice B         9 4 5 0 8 : 12 414 : 441 13 0,6

Výsledky 3.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 1 : 2 (17,-13,-11), Kralovice A 2 : 0 (22,23), Kožlany 2 : 0 (17,20)

Kožlany – Kralovice A 2 : 0 (16,18), Zruč 2 : 0 (24,20)

Zruč – Kralovice 2 : 0 (23,19)

Tabulka 3.kola skupiny B

1. Zbůch          3 2 1 0 5 : 2 149 : 139 5 2,5

2. Kožlany       3 2 1 0 4 : 2 138 : 128 5 2

3. Zruč             3 2 1 0 4 : 3 151 : 142 5 1,3

4. Kralovice A  3 0 3 0 0 : 6 121 : 150 3

Tabulka po 3.kole skupina B

1. Zbůch             9 8 1 0 17 : 2 449 : 300 17

2. Zruč                9 6 3 0 12 : 7 411 : 327 15

3. Kralovice A    9 1 8 0 2 : 16 313 : 400 10

4. Kožlany          9 3 3 3 6 : 12 232 : 378 9

4.kolo se hraje v sobotu 13.4.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kaznějov – Vroutek

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Vroutek – Horní Bříza 6. Kralovice B – Kaznějov

skupina B v tělocvičně ve Stodu – pořadatel Zbůch s pořadím utkání:

1. Zbůch - Kožlany 2. Zruč – Kralovice A 3. Kožlany – Kralovice A

4. Zbůch – Zruč 5. Kožlany – Zruč 6. Kralovice A - Zbůch

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 17.3.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

V.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 17.2.2019 v Kralovicích

Výsledky V.kola:

Klatovy – USK 2 : 1 (-15,17,12), Kralovice 2 : 0 (16,27), Mirošov 2 : 0 (7,5)

Kralovice - USK 2 : 1 (-20,19,8), Mirošov 2 : 0 (13,11)

USK - Mirošov 2 : 0 (7,7)

Stálo družstvo: Domažlice

Tabulka V.kola

Pořadí klub                       z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Klatovy                        3 2 1 0 0 6 : 1 159 : 109 8

2. Kralovice                     3 1 1 0 1 4 : 3 153 : 130 5

3. USK Plzeň                   3 1 0 2 0 4 : 4 156 : 129 5

4. Mirošov                       3 0 0 0 3 0 : 6 50 : 150 0

Tabulka po V.kole:

1. USK Plzeň                   12 7 2 3 0 21 : 8 625 : 490 28

2. Klatovy                        12 4 5 2 1 20 : 11 649 : 536 24

3. Domažlice                    12 4 4 2 2 18 : 12 604 : 553 22

4. Kralovice                      12 3 1 5 3 13 : 17 601 : 596 16

5. Mirošov                        12 0 0 0 12 0 : 24 296 : 600 0

Zpracoval: M.Fryček

 

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

II. finálové kolo se hrálo v sobotu 16. 2. 2019: skupina A ve Vroutku a

skupina B v Kralovicích.

Výsledky 2.kola skupiny A:

Kralovice B – Kaznějov 2 : 0 (23,19), Horní Bříza (20,19), Vroutek 0 : 2 (-20,-19)

Horní Bříza – Kaznějov 2 : 0 (26,15), Vroutek 2 : 0 (20,23,)

Kaznějov – Vroutek 2 : 0 (20,16)

Tabulka 2.kola skupiny A

1. Kralovice B             3 2 1 0 4 : 2 139: 131 5 1,061

2. Horní Bříza              3 2 1 0 4 : 2 142 : 134 5 1,060

3. Kaznějov                  3 1 2 0 2 : 4 133 : 139 4 0,957

4. Vroutek                     3 1 2 0 2 : 4 129 : 139 4 0,928

Tabulka po 2.kole skupiny A

1. Horní Bříza               6 5 1 0 10 : 2 293 : 255 11

2 Kaznějov                   6 3 3 0 6 : 6 275 : 276 9

3. Vroutek                     6 2 4 0 4 : 8 259 : 276 8 0,94

4. Kralovice B               6 2 4 0 4 : 8 261 : 281 8 0,93

Výsledky 2.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 2 : 0 (11,14), Kralovice A 2 : 0 (19,22), Kožlany 2 : 0 (11,14)

Zruč - Kralovice A 2 : 0 (16,23), Kožlany 2 : 0 (14,5)

Kožlany – Kralovice A 2 : 0 (0,0)

Tabulka 2.kola skupiny B

1. Zbůch               3 3 0 0 6 : 0 150 : 91 6

2. Zruč                  3 2 1 0 4 : 2 125 : 108 5

3. Kožlany            3 1 2 0 2 : 4 94 : 100 4

4. Kralovice A      3 0 3 0 0 : 6 80 : 150 3

Tabulka po 2.kole skupina B

1. Zbůch               6 6 0 0 12 : 0 300 : 161 12

2. Zruč                  6 4 2 0 8 : 4 260 : 185 10

3. Kralovice A      6 1 5 0 2 : 10 192 : 250 7

4. Kožlany            6 1 2 3 2 : 10 94 : 250 4

3.kolo se hraje v sobotu 16.3.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kaznějov – Vroutek

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Vroutek – Horní Bříza 6. Kralovice B – Kaznějov

skupina B v hale ZŠ Kožlany – pořadatel Kožlany s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Zbůch - Zruč, 3. Zruč – Kralovice A

4. Zbůch – Kožlany 5. Kralovice A - Zbůch 6. Kožlany – Zruč

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 18.2.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

IV.kolo se hrálo v neděli 27.1.2019 v Plzni

Výsledky:

Dobřany – Plzeň 2 : 1 (-21,14,13), Klatovy 2 : 0 (10,14),

Kralovice 2 : 0 (23,24)

Kralovice - Klatovy 2 : 0 (11,7), Plzeň 2 : 0 (19,8)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (18,13)

Tabulka IV.kola:

                                      c v3 v2 p1 p0 sety míče body

1. VK Dobřany             3 2 1 0 0 6 : 1 162 : 123 8

2. VK Kralovice           3 2 0 0 1 4 : 2 147 : 96 6

3. Slavia USK Plzeň     3 1 0 1 1 3 : 4 129 : 142 4

4. VK Klatovy               3 0 0 0 3 0 : 6 73 : 150 0

Tabulka po IV.kole:

1. VK Kralovice       12 8 2 1 1 21 : 6 624 : 460 29

2. VK Dobřany         12 5 4 2 1 20 : 10 628 : 570 25

3. Slavia Plzeň          12 2 1 3 6 9 : 19 529 : 592 11

4. VK Klatovy          12 1 1 2 8 6 : 21 456 : 615 7

VK Kralovice : David Sládek, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman, M.Škvor

Trenér: Z.Sládek

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

I. finálové kolo se hrálo v sobotu 12. 1. 2019: skupina A v Horní Bříze a skupina B ve Zruči.

 

Výsledky 1.kola skupiny A:

Horní Bříza – Kaznějov 2 : 0 (22,20), Kralovice B 2 : 0 (18,22), Vroutek 2 : 0 (21,18,)

Kaznějov – Kralovice B 2 : 0 (23,22), Vroutek 2 : 0 (22,19)

Vroutek – Kralovice B 2 : 0 (20,17)

 

Tabulka 1.kola skupiny A

1. Horní Bříza               3 3 0 0 6 : 0 151: 121 6

2. Kaznějov                   3 2 1 0 4 : 2 142 : 137 5 .

3. Vroutek                      3 1 2 0 2 : 4 130 : 137 4

4. Kralovice B               3 0 3 0 0 : 6 122 : 150 3

 

Výsledky 1.kola skupiny B:

Zbůch – Zruč 2 : 0 (14,21), Kralovice A 2 : 0 (18,17), Kožlany 2 : 0 (0,0)

Zruč - Kralovice A 2 : 0 (15,12), Kožlany 2 : 0 (0,0)

Kralovice – Kožlany 2 : 0 (0,0)

Družstvo Kožlan se pro nemoc nezúčastnilo – utkání byla kontumována.

 

Tabulka 1.kola skupiny B

1. Zbůch             3 3 0 0 6 : 0 150 : 70 6

2. Zruč                3 2 1 0 4 : 2 135 : 77 5

3. Kralovice A    3 1 2 0 2 : 4 112 : 100 4

4. Kožlany          3 0 0 3 0 : 6 0 : 150 0

 

2.kolo se hraje v sobotu 16.2.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Vroutek – pořadatel Vroutek

s pořadím utkání:

1. Vroutek - Kralovice B 2. Horní Bříza – Kaznějov, 3. Kralovice B – Kaznějov

4. Vroutek – Horní Bříza 5. Horní Bříza – Kralovice B 6. Kaznějov - Vroutek

skupina B v tělocvičně ZŠ Kalovice – pořadatel Kralovice A

s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Zbůch - Zruč, 3. Kožlany – Zruč

4. Kralovice A - Zbůch 5. Zbůch – Kožlany 6. Zruč – Kralovice A

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 15.1.2019 Zpracoval: M.Fryček

 

III.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 9.12.2018 v Klatovech

Výsledky III.kola:

Klatovy – Domažlice 2 : 1 (-23,18,10), Kralovice 2 : 1 (23,-23,12),

Mirošov 2 : 0 (8,15)

Domažlice – Kralovice 2 : 1 (22,-13,8), Mirošov 2 : 0 (14,18)

Kralovice - Mirošov 2 : 0 (22,9)

Stálo družstvo USK

Tabulka III.kola

Pořadí klub        z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Klatovy          3 1 2 0 0 6 : 2 176 : 136 7

2. Domažlice      3 1 1 1 0 5 : 3 156 : 150 6

3. Kralovice        3 1 0 2 0 4 : 4 165 : 147 5

4. Mirošov          3 0 0 0 3 0 : 6 86 : 150 0

Tabulka po III.kole:

1. Domažlice       9 3 3 2 1 14 : 9 468 : 427 17

2. USK Plzeň      6 3 2 1 0 11 : 4 319 : 269 14

3. Klatovy           6 1 4 1 0 11 : 6 350 : 293 12

4. Kralovice        9 2 0 5 2 9 : 14 448 : 466 11

5. Mirošov          6 0 0 0 6 0 : 12 170 : 300 0

Zpracoval: M.Fryček

 

II.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 18.11.2018 v Plzni

Výsledky II.kola:

Domažlice – USK 2 : 1 (-18,13,11), Kralovice 2 : 0 (21,13), Mirošov 2 : 0 (8,19)

USK Plzeň – Kralovice 2 : 1 (15,-23,14), Mirošov 2 : 0 (11,14)

Kralovice - Mirošov 2 : 0 (9,17)

Stálo družstvo Klatoy

Tabulka II.kola

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Domažlice             3 2 1 0 0 6 :1 158 : 110 8

2. USK Plzeň             3 1 1 1 0 5 : 3 163 : 135 6

3. Kralovice               3 1 0 1 1 3 : 4 138 : 148 4

4. Mirošov                 3 0 0 0 3 0 : 6 84 : 150 0

Tabulka po II.kole:

1. USK Plzeň            6 3 2 1 0 11 : 4 319 : 269 14

2. Domažlice            6 2 2 1 1 9 : 6 312 : 277 11

3. Kralovice              6 1 0 3 2 5 : 10 283 : 319 6

4. Klatovy                 3 0 2 1 0 5 : 4 174 : 157 5

5. Mirošov                 3 0 0 0 3 0 : 6 84 : 150 0

Zpracoval: M.Fryček

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

III.kolo se hrálo v neděli 2.12.2018 v Plzni

 

Výsledky:

Kralovice - Dobřany 2 : 1 (-19, 21, 7), Klatovy 1 : 2 (21,-23,-7),

Plzeň 2 : 0 (17,12)

Dobřany – Plzeň 2 : 0 (20,21), Klatovy 2 : 0 (9,15)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (20,23)

Tabulka III.kola:

                                     c v3 v2 p1 p0 sety míče body

1. VK Dobřany             3 2 0 1 0 5 : 2 153 : 124 7

2. VK Kralovice           3 1 1 1 0 5 : 3 164 : 143 6

3. Slavia USK Plzeň     3 1 0 0 2 2 : 4 120 : 143 3

4. VK Klatovy              3 0 1 0 2 2 : 5 128 : 155 2

Tabulka po III.kole:

1. VK Kralovice          9 6 2 1 0 17 : 4 477 : 364 23

2. VK Dobřany            9 3 3 2 1 14 : 9 466 : 447 17

3. Slavia Plzeň             9 2 1 2 4 8 : 13 407 : 443 10

4. VK Klatovy             9 0 1 2 6 4 : 17 376 : 472 4

VK Kralovice : David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman

Trenér: Z.Sládek

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

IV. kolo se hrálo v sobotu 1. 12. 2018: skupina A v Kralovicích a skupina B v Kaznějově.

Výsledky 4.kola skupiny A:

Kralovice B – Zruč 2 : 0 (21,27), Horní Bříza 2 :0 (19,20) Zbůch 2 : 1 (16,-24,12)

Zruč - Zbůch 0 : 2 (-23,-28), Horní Bříza 2 : 1 (-15,19,8)

Zbúch – Horní Bříza 2 : 0 (16,19)

Tabulka 4.kola skupina A:

1. Kralovice B         3 3 0 0 6 : 1 164 : 141 6

2. Zbůch                   3 2 1 0 5 : 2 159 : 150 5

3. Zruč                     3 1 2 0 2 : 5 154 :157 4

4. Horní Bříza          3 0 3 0 1 : 6 126 : 155 3

Tabulka po 4.kole skupina A

1. Horní Bříza        12 9 3 0 19 : 10 611 : 478 21

2. Kralovice B       12 6 3 3 15 : 14 511 : 583 15 1,07

3. Zruč                   12 3 9 3 7 : 19 529 : 512 15 0,37

4. Zbůch                 12 5 4 3 16 : 14 516 : 594 14

Výsledky 4.kola skupiny B:

Kaznějov - Vroutek 2 : 0 (22,21), Kralovice 2 : 0 (11,21,), Kožlany 2 : 0 (14,16)

Vroutek -Kralovice 2 : 0 (12,18), Kožlany 2 : 0 (18,19)

Kožlany - Kralovice 2 : 0 (12,23)

Tabulka 4.kola skupiny B

1. Kaznějov         3 3 0 0 6 : 0 150: 106 6

2. Vroutek            3 2 1 0 4 : 3 143 : 117 5 .

3. Kožlany           3 1 2 0 2 : 4 117 : 135 4

4. Kralovice A     3 0 3 0 0 : 6 98 : 150 3

Tabulka po 4.kole skupiny B:

1. Vroutek           12 9 3 0 19 : 9 620 : 523 21

2. Kaznějov         12 8 4 0 18 : 11 609 : 551 20

3. Kožlany           12 5 7 0 14 : 16 611 : 615 17

4. Kralovice A     12 2 10 0 6 : 21 464 : 615 14

Do finálové skupiny A postoupil: Vroutek, Kaznějov, Horní Bříza, Kralovice B

Do skupiny B: Zruč, Zbůch, Kožlany, Kralovice A

1. finálové kolo se hraje v sobotu 12.1.2019 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Horní Bříza – pořadatel Horní Bříza

s pořadím utkání:

1. Horní Bříza - Kaznějov, 2. Vroutek – Kralovice B 3. Kralovice B - Kaznějov .

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Vroutek -Kaznějov 6. Kralovice B – Horní Bříza

skupina B v tělocvičně Zruč – pořadatel Zruč

s pořadím utkání:

1. Zruč - Zbůch 2. Kožlany – Kralovice A, 3. Kralovice A - Zbůch

4. Zruč – Kožlany, 5. Kožlany - Zbůch. 6. Kralovice A - Zruč

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 4.12.2018 Zpracoval: M.Fryček

Pozor změna pořadatelů

muži:

Datum skupina A skupina B

muži

16.2. 2019 : Vroutek Kralovice A

16.3.2019 Kaznějov Kožlany

13.4.2019 Kralovice B Zbůch

ženy

12.1.2019 Plasy A

13.4.2019 Vroutek

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

III. kolo se hrálo v sobotu 3. 11. 2018: skupina A v Horní Bříze a skupina B v Kralovicích.

Výsledky 3.kola skupiny A:

Horní Bříza – Zruč 2 : 0 (14,10), Kralovice B 2 :1 (20,-19,6) Zbůch 2 : 1 (-19,21,10)

Zbůch – Kralovice B 2 : 0 (22,18), Zruč 2 : 0 (18,16)

Kralovice B – Zruč 2 : 0 (21,22)

Tabulka 3.kola skupina A:

1. Horní Bříza           3 3 0 0 6 : 2 168 : 131 6

2. Zbůch                    3 2 1 0 5 : 2 156 : 133 5

3. Kralovice B           3 1 2 0 3 : 4 141 :152 4

4. Zruč                       3 0 3 0 0 : 6 101 : 150 3

Tabulka po 3.kole skupina A

1. Horní Bříza           9 9 0 0 18 : 4 485 : 323 18

2. Zruč                      9 2 7 0 5 : 14 375 : 355 11

3. Zbůch                   9 3 3 3 11 : 12 357 : 444 9 0,9

4. Kralovice B          9 3 3 3 9 : 13 347 : 442 9 0,7

Výsledky 3.kola skupiny B:

Kaznějov - Vroutek 2 : 1 (-19,18,7), Kralovice 2 : 0 (6,14,), Kožlany 1 : 2 (-23,23,-14)

Vroutek -Kralovice 2 : 0 (19,16), Kožlany 2 : 1 (-23,23,7)

Kožlany - Kralovice 2 : 0 (16,13)

Tabulka 3.kola skupiny B

1. Kaznějov             3 2 1 0 5 : 3 171: 134 5 1,3

2. Kožlany               3 2 1 0 5 : 3 169 : 154 5 1,1 .

3. Vroutek                3 2 1 0 5 : 3 163 : 149 5 1,09

4. Kralovice A          3 0 3 0 0 : 6 84 : 150 3

Tabulka po 3.kole skupiny B:

1. Vroutek                9 7 2 0 15 : 7 477 : 406 16

2. Kaznějov             9 5 4 0 12 : 11 459 : 445 14

3. Kožlany               9 4 5 0 12 : 12 494 : 480 13

4. Kralovice A         9 2 7 0 6 : 15 366 : 465 11

4.kolo se hraje v sobotu 1.12.2018 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B

s pořadím utkání:

1. Kralovice B – Zbůch, 2. Horní Bříza - Zruč 3. Zbůch - Zruč

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Zbůch – Horní Bříza 6. Kralovice B – Zruč

skupina B v tělocvičně ZŠ Kaznějov – pořadatel Kaznějov

s pořadím utkání:

1. Kaznějov – Kralovice A 2. Vroutek - Kožlany, 3. Kožlany - Kralovice

4. Kaznějov -Vroutek 5. Kralovice A - Vroutek. 6. Kožlany – Kaznějov

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 5.11.2018 Zpracoval: M.Fryček

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

II.kolo se hrálo v neděli 4.11.2018 v Kralovicích od 9,00 hod.

Výsledky:

Kralovice - Dobřany 2 : 1 (19, - 23, 6), Klatovy 2 : 0 (14,16),

Plzeň 2 : 0 (17,22)

Dobřany – Plzeň 2 : 1 (- 19, 22,10), Klatovy 2 : 0 (16,20)

Plzeň – Klatovy 2 : 0 (20,20)

Tabulka II.kola:

                                       c v3 v2 p1 p0 sety míče body

1. VK Kralovice            3 2 1 0 0 6 : 1 163 : 119 8

2. VK Dobřany              3 1 1 1 0 5 : 3 159 : 156 6

3. Slavia USK Plzeň      3 1 0 1 1 3 : 4 146 : 149 4

4. VK Klatovy               3 0 0 0 3 0 : 6 106 : 150 0

Tabulka po II.kole:

1. VK Kralovice           6 5 1 0 0 12 : 1 313 : 221 17

2. VK Dobřany             6 1 3 1 1 9 : 7 313 : 323 10

3. Slavia Plzeň              6 1 1 2 2 6 : 9 287 : 300 7

4. VK Klatovy              6 0 0 2 4 2 : 12 248 : 317 2

VK Kralovice : David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec, Tobiáš Bebr, J. Zeman

Trenér: Z.Sládek

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

II. kolo se hrálo v sobotu 13. 10. 2018: skupina A ve Zruči a skupina B v Kožlanech.

Výsledky 2.kola skupiny A:

Omluvila se družstva Zbůch a Kralovice B. Bylo sehráno pouze jedno utkání.

Horní Bříza – Zruč 2 : 0 (22,21), Kralovice B 2 : 0 (0,0) Zbůch 2 : 0 (0,0)

Zruč – Kralovice B 2 : 0 (0,0), Zbůch 2 : 0 (0,0)

Tabulka 2.kola skupina A:

1. Horní Bříza              3 3 0 0 6 : 0 150 : 43 6

2. Zruč                          3 2 1 0 4 : 2 143 : 50 5

3. Kralovice B              3 0 0 3 0 : 6 0 :150 0

4. Zbůch                       3 0 0 3 0 : 6 0 : 150 0

Tabulka po 2.kole skupina A

1. Horní Bříza             6 6 0 0 12 : 2 317 : 192 12

2. Zruč                         6 2 4 0 5 : 8 274 : 205 8

3. Kralovice B             6 2 1 3 4 : 9 156 : 290 5

4. Zbůch                      6 1 2 3 0 : 6 151 : 311 4

Výsledky 2.kola skupiny B:

Kralovice A - Vroutek 2 : 0 (23,20), Kaznějov 2 : 1 (-18,13,11), Kožlany 1 : 2 (-24,20,-13)

Vroutek -Kaznějov 2 : 0 (16,23), Kožlany 2 : 1 (-23,19,9)

Kaznějov - Kožlany 2 : 0 (20,21)

Tabulka 2.kola skupiny B

1. Kralovice A            3 2 1 0 5 : 3 163: 154 5 1,67

2. Vroutek                   3 2 1 0 4 : 3 156 : 142 5 1,33 .

3. Kožlany                  3 1 2 0 3 : 3 156 : 168 4 1,-

4. Kaznějov                 3 1 2 0 3 : 4 138 : 149 4 0,75

Tabulka po 2.kole skupiny B:

1. Vroutek                   6 5 1 0 10 : 4 314 : 257 11

2. Kaznějov                6 3 3 0 7 : 8 288 : 311 9

3. Kožlany                  6 2 4 0 7 : 9 325 : 326 8 0,78

4. Kralovice A            6 2 4 0 6 : 9 282 : 315 8 0,67

3.kolo se hraje v sobotu 3.11.2018 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Horní Bříza – pořadatel Horní Bříza

s pořadím utkání:

1. Horní Bříza - Zruč, 2. Kralovice B - Zbůch 3. Zbůch - Zruč

4. Horní Bříza – Kralovice B 5. Kralovice B – Zruč 6. Zbůch – Horní Bříza

skupina B v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice A

s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Vroutek - Kaznějov, 3. Kaznějov - Kožlany

4. Vroutek – Kralovice A 5. Kožlany - Vroutek. 6. Kralovice A – Kaznějov

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 16.10.2018 Zpracoval: M.Fryček

 

Krajský přebor starších žáků 2018/2019

I.kolo se hrálo v neděli 7.10.2018   v Plzni od 9,00 hod.

Výsledky:

Kralovice - Dobřany  2 : 0  (21, 17),  Klatovy 2 : 0 (23,8), Plzeň  2 : 0  (18,15)

Dobřany – Plzeň  2 : 1  (21,-11,10), Klatovy  2 : 1  (25,-23,11)

Plzeň – Klatovy 2 : 1 (13,-12,12)

Tabulka I.kola

                                     c   v3  v2  p1  p0            sety  míče           body 

1.  VK Kralovice            3 3  0  0  0  6 : 0 150 : 102    9

2.  VK Dobřany             3 0 2  0  1   4 : 4 154 : 167    4

3.  Slavia USK Plzeň    3 0 1 1 13 : 5 141 : 151    3

4.  VK Klatovy               3 0  0  2  1  2 : 6   142 : 167    2

VK Kralovice :   David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Mikuláš Popel, Marek Berg, Tadeáš Kadlec  

Trenér: Z.Sládek

 

Výsledky 5.kola přeboru města Kralovice

pro rok 2018

v petanque dvoučlenných družstev – sokolovna 7.10.2018

Turnaje se zúčastnilo 9 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 36 utkání na 4 hřištích. Slunečné počasí. Začátek ve 13,30 hod. a konec v 17,00 hod.

Tabulka 5. kola:

Místo družstvo                      c v p body hry body poměr

1. J. Frank + V.Štroner           8 7 1 87 : 70 15

2. D. + R. Moučkovi              8 6 2 83 : 67 14

3. H. + K. Vondruškovi          8 5 3 76 : 73 13

4. J. + J. Vojtekovi                 8 4 4 75 : 73 12 1,03

5. J.M.. Fryčkovi                   8 4 4 76 : 75 12 1,01

6. Ondra + Dominik              8 4 4 73 : 75 12 0,97

7. A. + M. Jelínkovi              8 2 6 76 : 85 10 0,89

8. J.Vaňourková+D.Jíchová  8 2 6 71 : 81 10 0,88

9. M.Moučková+ H.Černá    8 2 6 62 : 80 10 0,78

Konečná tabulka:

1. J.Frank + V. Štroner           37 32 5 395 : 314 69

2. J. + M. Fryčkovi                37 24 13 374 : 326 61

3. D. + R. Moučkovi              37 20 17 353 : 355 57

4. H.+Z. Vondruškovi            37 19 18 351 : 344 56

5. J. + J.Vojtekovi                  37 18 19 355 : 347 55

6. J.Vaňourková+D.Jíchová   37 13 24 344 : 379 50

7. M.Moučková + H.Černá    37 6 31 297 : 382 43

8. Ondra + Dominik              19 7 11 170 : 175 25

9. A. + M. Jelínkovi               7 3 4 69 : 69 10

10. I. + M. Houdovi               10 7 3 102 : 89 17 1,15

11. Kubové                             10 7 3 91 : 96 17 0,95

12. Alena + Martin                 10 3 7 87 : 103 13

Kralovice 7.10.2018 zpracoval: M.Fryček

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor muži 2018/19

I. kolo se hrálo v sobotu 15. 9. 2018: skupina A ve Stodu a skupina B ve Vroutku..

Výsledky 1.kola skupiny A:

Horní Bříza – Zruč 2 : 1 (-13,19,9), Kralovice B 2 : 0 (25,23), Zbůch 2 : 1 (-22,10,13)

Kralovice B – Zruč 2 : 0 (15,22), Zbůch 2 : 1 (-18,18,8)

Zbůch – Zruč 2 : 0 (16,25))

Tabulka 1.kola skupiny A

1. Horní Bříza                   3 0 0 0 6 : 2 167 : 149 6

2. Kralovice B                   3 2 1 0 4 : 3 156 : 140 5

3. Zbůch                            3 1 2 0 4 : 4 151 : 161 4

4. Zruč                               3 0 3 0 1 : 6 131 : 155 3

Výsledky 1.kola skupiny B:

Vroutek – Kaznějov 2 : 0 (18,10), Kralovice A 2 : 0 (18,12), Kožlany 2 : 1 (19,-18,13)

Kaznějov – Kralovice A 2 : 1 (-21,17,8), Kožlany 2 : 1 (25,-19,-12)

Kožlany – Kralovice A 2 : 0 (23,16)

Tabulka 1.kola skupiny B

1. Vroutek             3 3 0 0 6 : 1 158: 115 6

2. Kaznějov          3 2 1 0 4 : 4 150 : 162 5 .

3. Kožlany            3 1 2 0 4 : 4 169 : 158 4

4. Kralovice A      3 0 3 0 1 : 6 119 : 161 3

2.kolo se hraje v sobotu 13.10.2017 od 9,00 hodin:

skupina A v tělocvičně ZŠ Zruč – pořadatel Zruč

s pořadím utkání:

1. Zruč, - Zbůch 2. Horní Bříza – Kralovice B, 3. Zbůch – Kralovice B

4. Zruč – Horní Bříza 5. Horní Bříza - Zbůch 6. Kralovice B – Zruč

skupina B v hale ZŠ Kožlany – pořadatel Kožlany

s pořadím utkání:

1. Kožlany – Kralovice A 2. Vroutek - Kaznějov, 3. Kralovice A – Kaznějov,

4. Kožlany - Vroutek, 5. Vroutek – Kralovice A 6. Kaznějov - Kožlany

Výsledky (uvádějte výsledky jednotlivých setů) zašlete ihned na mail. marco.tour@seznam.cz

Kralovice 17.9.2018 Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 3.kola přeboru města Kralovice

pro rok 2018

Petanque dvoučlenných družstev – sokolovna 21.7.2018

Turnaje se zúčastnilo 11 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 55 utkání na 5 hřištích. Slunečné počasí. Začátek ve 14,00 hod. a konec v 19,30 hod.

Tabulka 3. kola:

Místo družstvo                    c v p body hry body poměr

1. J. Frank + V.Štroner       10 9 1 108 : 79 19

2. I.+ M. Houdovi               10 7 3 102 : 89 17 1,15

3 Kubové                            10 7 3 91 : 96 17 0,95

4. H. +Z. Vondruškovi        10 6 4 102 : 92 16 1,11

5. J.Vaňourková+D.Jíchová 10 6 4 103 : 99 16 1,04

6. J. + M. Fryčkovi              10 5 5 98 : 96 15

7. J. + J. Vojtekovi               10 4 6 96 : 99 14 0,97

8. D. + R. Moučkovi            10 4 6 97 : 100 14 0,97

9. Ondra + Dominik             10 3 7 97 : 100 13 0,97

10. Alena + Martin               10 3 7 87 : 103 13 0,74

11. M.Moučková+ H.Černá  10 1 9 81 : 109 11

Tabulka po 3.kole:

1. J.Frank + V. Štroner           23 20 3 246 : 189 43

2. J. + M. Fryčkovi                 23 15 8 234 : 209 38

3. J. + J.Vojtekovi                   23 12 11 227 : 218 35

4. J.Vaňourková+D.Jíchová    23 11 12 227 : 232 34

5. H.+Z. Vondruškovi              23 10 13 214 : 216 33 0,99

6. D. + R. Moučkovi               23 10 13 210 : 229 33 0,92

7. M.Moučková + H.Černá      23 3 20 189 : 243 26

8. I. + M. Houdovi                   10 7 3 102 : 89 17 1,15

9. Kubové                                10 7 3 91 : 96 17 0,95

10. Ondra + Dominik               10 3 7 97 : 100 13 0,97

11. Alena + Martin                   10 3 7 87 : 103 13 0,74

12. A. + M. Jelínkovi                 7 3 4 69 : 69 10

4. kolo se hraje v neděli 2.9.2018 od 14,00 hod. na sokolovně.

Kralovice 22.7.2018 zpracoval: M.Fryček

 

IV.kolo volejbalového antukového turnaje Plzeňského kraje –

mladších žáků 17.6.2018 v Kralovicích

Výsledky4.kola:

Kralovice – USK A 2 : 0 (50:36), Dobřany A 2 : 1 (64:50),

USK B 2 : 0 (50 : 19), Klatovy 2 : 0 (50 : 29)

Dobřany A – USK B 2 : 0 (51:42), Klatovy 2 : 0 (50:34),

USK A 2 . 0 (50:39)

USK A - Klatovy 2 : 0 (50:44), USK B 2 : 0 (50:34)

Klatovy - USK B 2 : 0 (50 : 32)

Tabulka 4.kola

Pořadí klub                c V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice               4 3 1 0 0 8 : 1 214 : 134 11

2. Dobřany A             4 3 0 1 0 7 : 2 201 : 179 10

3. USK A                   4 2 0 0 2 4 : 4 175 : 178 6

4. Klatovy                  4 1 0 0 3 2 : 6 157 : 182 3

5. USK B                   4 0 0 0 3 0 : 8 127 : 201 0

Sestava VK Kralovice – David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Marek Berk Mikuláš Popel , Tadeáš Kadlec a Jindřich Zeman- trenér Z.Sládek

Tabulka po 4.kole

1. Kralovice              17 8 5 1 3 27 : 13 849 : 737 35

2. Dobřany A            17 7 6 1 3 27 : 14 852 : 767 34

3. USK A                  17 7 1 4 5 20 : 19 840 : 808 27

4. Klatovy                 17 4 2 7 4 19 : 20 852 : 848 23

5. Dobřany B             8 4 1 1 2 11 : 7 372 : 348 15

6. USK B                  12 1 0 1 10 3 : 22 410 : 591 4

Mladší žáci VK Kralovice se stali přeborníky Plzeňského kraje i na antuce.

Sestava VK Kralovice : David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Marek Berk, Mikuláš Popel, Tadeáš Kadlec, Bebr - trenér Z. Sládek

 

Výsledky 2.kola přeboru města Kralovice

pro rok 2018

Petanque dvoučlenných družstev – sokolovna16.6.2018

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 28 utkání na 4 hřištích. Slunečné počasí. Začátek ve 14,00 hod. a konec v 17,00 hod.

Tabulka 2. kola:

Místo družstvo                       c v p body hry body poměr

1. J. + M. Fryčkovi                 7 6 1 73 : 59 13 1,24

2. J. Frank + V.Štroner            7 6 1 73 : 68 13 1,07

3 J. + J. Vojtekovi                    7 4 3 72 : 62 11 1,16

4. J.Vaňourková+D.Jíchová     7 4 3 68 : 68 11 1,-

5. A. + M. Jelínkovi                 7 3 4 69 : 69 10

6. H. +Z. Vondruškovi              7 2 5 60 : 66 9 0,91

7. D. + R. Moučkovi                7 2 5 59 : 68 9 0,89

8. M.Moučková+ H.Černá       7 1 6 61 : 75 8 0,81

Tabulka po 2.kole:

1. J.Frank + V. Štroner               13 11 2 138 : 110 24

2. J. + M. Fryčkovi                    13 10 3 136 : 113 23

3. J. + J.Vojtekovi                      13 8 5 131 : 119 21

4. D. + R. Moučkovi                  13 6 7 113 : 129 19

5. J.Vaňourková+D.Jíchová       13 5 8 124 : 133 18

6. H.+Z. Vondruškovi                13 4 9 112 : 124 17

7. Moučková + Černá                13 2 11 108 : 134 15

8. Jelínkovi                                 7 3 4 69 : 69 10

3. kolo se hraje v sobotu 21.7. 2018 od 14,00 hod. na sokolovně.

Kralovice 17.6.2018

Zpracoval: M.Fryček

 

III.kolo antukového turnaje Plzeňského kraje – mladších žáků 3.6.2018 v Plzni

Výsledky 3.kola:

Skupina A

Kralovice – USK A 2 : 0 (56:45), Dobřany B 2 : 0 (50:34)

USK A - Dobřany B (50 : 34)

Skupina B

Dobřany A – USK B 2 : 0 (50:31), Klatovy 2 : 1 (56:64)

Klatovy - USK B 2 : 0 (50:34)

Semifinále:

Kralovice – Klatovy 2 : 1 (63 : 55)

USK A – Dobřany A 2 : 0 (50 : 45)

o 5.místo: Dobřany B – USK B 2 : 0 (50: 41)

o 3.místo Dobřany A – Klatovy 2 : 1 (59:54)

finále Kralovice A – USK A 2 : 1 (61 : 52)

Tabulka 3.kola

Pořadí klub               c V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice              4 2 2 0 0 8 : 2 230 : 186 10

2. USK A                  4 2 0 1 1 5 : 4 197 : 196 7

3. Dobřany A            4 2 1 0 1 6 : 4 210 : 199 8

3. Klatovy                 4 1 0 3 0 5 : 6 223 : 212 6

4. Dobřany B            3 1 0 0 2 2 : 4 118 : 141 3

5. USK B                  3 0 0 0 3 0 : 6 109 : 150 0

Sestava VK Kralovice – David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Marek Berk Mikuláš Popel , Tadeáš Kadlec a Jindřich Zeman- trenér Z.Sládek

Tabulka po 3.kole ps

1. Dobřany A             13 4 6 0 3 20 : 12 651 : 588 24 1,67

2. Kralovice               13 5 4 1 3 19 : 12 635 : 603 24 1,58

3. USK A                   13 5 1 4 3 16 : 15 665 : 630 21

4. Klatovy                  13 3 2 7 1 17 : 18 695 : 666 20

5. Dobřany B              8 4 1 1 2 11 : 7 372 : 347 15

6. USK B                   12 1 0 1 10 3 : 22 410 : 591 4

Poslední kolo se hraje v neděli 17.6.2018 v areálu VK Kralovice – sokolovna od 9,00 hodin.

 

II.kolo antukového turnaje Plzeňského kraje – mladších žáků 20.5.2018 Dobřany

Výsledky 2.kola:

Dobřany B - Kralovice 1 : 2 (44:51), Klatovy 2 : 1 (59:65),

USK A 2 : 0 (51:43), Dobřany A 2 : 0 (50:20), USK B 2 : 0 (50:27)

Kralovice – Klatovy 2 : 0 (51 : 46), USK A 2 : 1 (52:46),

USK B 2 : 0 (50:30), Dobřany A 1 : 2 (54:53)

Dobřany A - Klatovy 2 : 1 (63:41), USK Plzeň B 2 : 0 (50:22),

USK A 2 : 1 (60:59)

Klatovy - USK A 2 : 1 (64:60), USK B 2 : 0 (50:23)

USK A – USK B 2 : 0 (50:39)

Tabulka 2.kola

Pořadí klub          c V3 V2 P1 P0 sety míče body pom

1. Dobřany B       5 3 1 1 0 9 : 3 254 : 206 12

2. Kralovice         5 2 2 1 0 9 : 4 258 : 219 11

3. Dobřany A        5 1 3 0 1 8 : 5 246 : 226 9

3. Klatovy            5 1 1 2 1 6 : 7 266 : 256 7

4. USK A             5 1 0 3 1 5 : 8 258 : 266 6

5. USK B              5 0 0 0 5 0 :10 141 : 250 0

Sestava VK Kralovice – David Sládek, Matěj Škvor, Martin Škodroň, Marek Berk Mikuláš Popel , Tadeáš Kadlec a Jindřich Zeman- trenér Z.Sládek

Tabulka po 2.kole ps pm

1. Dobřany A      9 3 4 0 2 14 : 8 441 : 389 17

2. Kralovice        9 3 2 1 3 11 : 10 405 : 417 14 1,1 -

3. USK A            9 3 1 3 2 11 : 11 468 : 434 14 1,- 1,08

4. Klatovy           9 2 2 4 1 12 : 12 472 : 454 14 1,- 1,04

5. Dobřany B      5 3 1 1 0 9 : 3 254 : 206 12

6. USK B             9 1 0 1 7 3 : 16 301 : 441 4

III.kolo se hraje v neděli 3.6.2018 v Plzni

IV.kolo se hraje v neděli 17.6.2018 v Kralovicích - sokolovna

 

I.kolo antukového turnaje Plzeňského kraje – mladších žáků 6.5.2018

Výsledky 1.kola:

USK Plzeň A – Dobřany 2 : 0 (50:35) - USK Plzeň B 2 : 0 (50:31,

Kralovice 0 : 2 (48:52), Klatovy 2 : 1 (62:50)

Dobřany - Klatovy 2 : 1 (60:45), USK Plzeň B 2 : 0 (50:28),

Kralovice 2 : 0 (50:40)

Klatovy – Kralovice 2 : 0 (50:25), USK B 2 : 1 (61:51)

USK B – Kralovice 2 : 0 (50:30)

Tabulka 1.kola

Pořadí klub         z V3 V2 P1 P0 sety míče body pom

1. USK A            4 2 1 0 1 6 : 3 210 : 168 8 1,25

2. Dobřany          4 2 1 0 1 6 : 3 195 : 163 8 1,2

3. Klatovy           4 1 1 2 0 6 : 5 206 : 198 7

4. USK B            4 1 0 1 2 3 : 6 160 : 191 4

5. Kralovice        4 1 0 0 3 2 : 6 147 : 198 3

Sestava VK Kralovice – Martin Škodroň, Marek Berk, Mikuláš Popel, Tadeáš Kadlec a Jindřich Zeman- trenér Z.Sládek

II.kolo se hraje v neděli 20.5.2018 v Dobřanech.

 

Výsledky 1.kola přeboru města Kralovice pro rok 2018

v petanque dvoučlenných družstev - sokolovna 12.5.2018

Turnaje se zúčastnilo 7 družstev. Hrálo se v jedné skupině každý s každým a celkem bylo sehráno 21 utkání na 3 hřištích. Slunečné počasí. Začátek ve 14,00 hod. a konec v 17,00 hod.

Tabulka 1. kola:

Místo družstvo                  c v p body hry body poměr

1. J. Frank + V.Štroner     6 5 1 65 : 42 11

2. J. + M. Fryčkovi           6 4 2 63 : 54 10 1,17

3 J. + J. Vojtkovi               6 4 2 59 : 57 10 1,04

4. D. + R. Moučkovi         6 4 2 54 : 61 10 0,89

5. H. + Z. Vondruškovi     6 2 4 52 : 58 8

6. K.ryštov + Dagmar       6 1 5 56 : 65 7 0,86

7. M.Moučková+ H.Černá 6 1 5 47 : 59 7 0,8

2. kolo se hraje v sobotu 16.6.2018 od 14,00 v areálu VK Kralovice – sokolovna.

Kralovice 12.5.2018

Zpracoval: M.Fryček

 

Výsledky 60.ročníku turnaje mužů 1.5.2018

Areál VK Kralovice.

Hrálo se na 3 antukových kurtech v areálu VK Kralovice. Počasí - po celý den polojasno 15 - 20 st. mírný vítr.

Účast 6 družstev (z toho 3 extraligových).Hrálo se systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Celkem bylo sehráno 15 utkání

První utkání začala v 10,00 hod., konec v 18,15 hodin.

Výsledky :

Severák – Výsluní 2 : 0 (15,21), Ševci 2 : 0 (20,18),

Umakartový čelo 2 : 0 (17,19), Kralovice 2 : 0 (16,14),

Besídkáři 1 : 2 (23,-17,-12)

Besídkáři – Ševci 2 : 0 (15,20), Umakartový čelo 2 . 0 (16,17),

Kralovice 2 : 0 (15,16), Výsluní 1 : 2 (-19,14,-13)

Výsluní – Ševci 2 : 0 (17,21), Umakartový čelo 1 : 2 (-21,25,-11),

Kralovice 2 : 0 (13,20)

Umakarkové čelo – Kralovice 2 : 0 (16,15), Ševci 1 : 2 (-21,20,-13)

Ševci – Kralovice 2 : 0 (16,20)

Pořadí :                          c v p sety míče body

1. Severák                     5 4 1 9 : 2 254 : 203 9

2. Besídkáři                   5 4 1 9 : 3 270 : 207 9

3. Výsluní                      5 3 2 7 : 5 249 : 243 8

4. Umakartové čelo       5 2 3 5 : 7 243 : 250 7

5. Ševci                          5 2 3 4 : 7 221 : 245 7

6. Kralovice                   5 0 5 0 : 10 161 : 250 5

Vítězem se stalo družstvo Severák složené z hráčů Ústí n/L a Aero Odolena Voda .

Všechna družstva získala věcnou cenu. Nejužitečnějším hráčem byl vyhodnocen M.Čížek.

Zpracoval 2.5.2018 M.Fryček

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor mužů 2017/18

VI. kolo se hrálo v sobotu 17.3.2018 v hale ZŠ Kožlany - pořadatel Kožlany

Kralovice A – Zbůch 2 : 0 (14,7), Kralovice B 2 : 0 (21,18), Kožlany 2 : 0 (23,21)

Kožlany - Zbůch 2 : 1 (-23,21,11), Kralovice B 2 : 0 (8,16),

Zbůch - Kralovice B 2 : 0 (23,24)

Stála družstva: Horní Bříza a Zruč

Tabulka VI.kola:

P klub                  c v p k sety míče body poměr setů

1. Kralovice A     3 3 0 0 6 : 0 150 : 104 6

2 Kožlany            3 2 1 0 4 : 3 157 : 131 5

3. Zbůch               3 1 2 0 3 : 4 129 : 160 4

4. Kralovice B      3 0 3 0 0 : 6 110 : 151 3

Konečná tabulka OP mužů 2017/2018 :

1. Horní Bříza      12 9 3 0 19 : 6 599 : 461 21

2. Kožlany            12 7 5 0 17 : 12 591 : 533 19 1,42

3. Kralovice A       12 7 5 0 16 : 12 601 : 517 19 1,33

4. Zbůch                12 6 6 0 15 : 14 593 : 601 18

5. Zruč                   12 7 2 3 14 : 14 467 : 585 16

6. Kralovice B       12 0 12 0 1 : 24 452 : 606 12

Přeborníkem okresního přeboru Plzeň sever mužů v sezóně 2017/2018 s právem účasti na kvalifikaci do krajského přeboru se stalo družstvo Horní Bříza.

Kralovice 18.3.2018

Zpracoval: M.Fryček

 

V.kolo KP Plzeňského kraje – mladších žáků 11.3.2018

v tělocvičnách v Plzni.

Výsledky V.kola:

Kralovice - USK Plzeň B 2 : 0 (50:13), Klatovy 2 : 1 (59:46),

USK A 2 : 0 (50:34), Dobřany 2 : 0 (51:44)

Dobřany - Klatovy 2 : 0 (50:35), USK A 2 : 0 (50:38),

USK B 2: 0 (50:32)

USK Plzeň A – USK B 2 : 0 (51:30), Klatovy 2 : 0 (50:42)

Klatovy – USK B 2 : 0 (50:17)

Tabulka V.kola

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice       4 3 1 0 0 8 : 1 210 : 137 20

2. Dobřany         4 3 0 0 1 6: 2 194 : 156 17

3. USK A           4 2 0 0 2 4 : 4 173 : 172 15

4. Klatovy          4 1 0 1 2 3 : 6 173 : 176 14

5. USK B           4 0 0 0 4 0 : 8 92 : 201 13

Za VK Kralovice hráli : David Sládek, Martin Škodroň, Matěj Škvor,

Tobík Berk, Mikuláš Popel

Trenér: Z.Sládek

Konečná tabulka krajského přeboru mladších žáků 2017/2018:

1. Kralovice         20 17 1 2 0 38 : 5 1 022 : 681 94

2. Dobřany           20 14 3 0 3 34 : 9 996 : 745 91

3. Klatovy             20 7 1 1 11 17 : 25 827 : 889 73

4. USK Plzeň A    20 5 1 1 13 13 : 29 792 : 921 71

5. USK Plzeň B    20 1 0 2 17 4 : 38 599 : 1 000 66

Družstvo mladších žáků VK Kralovice se stalo přeborníkem kraje v sezóně 2017/18. Gratulujeme!

 

IV.kolo KP Plzeňského kraje – mladších žáků 11.2.2018

v tělocvičnách Klatovy.

Výsledky IV.kola:

Dobřany - Klatovy 2 : 0 (53:43)), USK A 2 : 0 (50:36),

USK B 2: 0 (50:29), Kralovice 2 : 1 (62:59)

Kralovice - USK Plzeň B 2 : 0 (50:22), Klatovy 2 : 0 (50:30),

USK A 2 : 0 (50:38)

USK Plzeň A – USK B 2 : 0 (50:24), Klatovy 2 : 0 (50:29)

Klatovy – USK B 2 : 0 (50:16)

Tabulka IV.kola

Pořadí klub z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Dobřany     4 3 1 0 0 8 : 1 215 : 167 20

2. Kralovice    4 3 0 1 0 7: 2 209 : 152 17

3. USK A        4 2 0 0 2 4 : 4 174 : 153 15

4. Klatovy       4 1 0 0 3 2 : 6 152 : 169 14

5. USK B        4 0 0 0 4 0 : 8 91 : 200 13

Tabulka po IV.kole

1. Kralovice          16 14 0 2 0 30 : 4 812 : 544 74

2. Dobřany            16 11 3 0 2 28 : 7 802 : 589 74

3. Klatovy             16 6 1 0 9 14 : 19 654 : 713 59

4. USK Plzeň A    16 3 1 1 11 9 : 25 619 : 749 56

5. USK Plzeň B    16 1 0 2 13 4 : 30 507 : 799 53

V.kolo se hraje v neděli 11.3.2018 v Plzni.

Zpracoval: M.Fryček

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor mužů 2017/18

V. kolo se hrálo v sobotu 10.2.2018 v tělocvičně ZŠ Kralovice - pořadatel Kralovice A

Kožlany - Horní Bříza 2 : 0 (24,23,), Kralovice A 1 : 2 (15,-15,-8), Zruč 2 : 0 (0,0)

Horní Bříza - Kralovice A 2 : 0 (23,20), Zruč 2 : 0 (0,0)

Kralovice - Zruč 2 : 0 (0,0)

Družstvo Zruče se nedostavilo z důvodů nemoci hráčů.

Stála družstva: Zbůch a Kralovice B

Tabulka V.kola:

P     klub                c v p k sety míče body poměr setů

1. Kožlany             3 2 1 0 5 : 2 149 : 102 5 2,5

2. Horní Bříza        3 2 1 0 4 : 2 147 : 94 5 2,-

3. Kralovice           3 2 1 0 4 : 3 148 : 98 5 1,3

4. Zruč                   3 0 0 3 0 : 6 0 : 150 0

Tabulka po V.kole:

1. Horní Bříza        12 9 3 0 19 : 6 599 : 461 21

2. Zruč                    12 7 2 3 14 :14 467 : 585 16 1

3. Kožlany               9 5 4 0 13 : 9 434 : 402 14 1,4

4. Zbůch                   9 5 4 0 12 : 10 464 : 441 14 1,2

5. Kralovice A          9 4 5 0 10 :12 451 : 413 13

6. Kralovice B          9 0 9 0 1 : 18 342 : 455 10

VI.kolo OP se hraje v sobotu 17.3. 2018 od 9,00 hodin v hale ZŠ Kožlany – pořadatel Kožlany s pořadím utkání:

1. Kožlany - Kralovice B , 2. Zbůch – Kralovice A, 3. Kralovice B – Kralovice A4. Kožlany – Zbůch, 5. Zbůch – Kralovice B, 6. Kralovice A - Kožlany

Stojí družstva: Horní Bříza a Zruč

Kralovice 11.2.2018

Zpracoval: M.Fryček

 

IV.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 21.1.2018

Výsledky IV.kola:

USK Plzeň – Mirošov 2 : 0 (11,12), Kralovice 2 : 0 (13,18),

Klatovy 2 : 0 (25,19)

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (15,17), Klatovy 2 : 1 (/25,-18,13)

Klatovy – Mirošov 2 : 1 (9, -20, 3)

Stálo družstvo Domažlice

Tabulka IV.kola

Pořadí klub            z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. USK Plzeň         3 3 0 0 0 6 : 0 152 98 9

2. Kralovice           3 1 1 0 1 4 : 3 141 : 145 5

3. Klatovy              3 0 1 1 1 3 : 5 167 : 149 3

4. Mirošov              3 0 0 1 2 1 : 6 92 : 160 1

Tabulka po IV.kole :

1. USK Plzeň         9 8 1 0 0 18 : 1 463 : 287 26

2. Domažlice          9 6 1 1 1 15 : 5 451 : 360 21

3. Klatovy              9 3 1 2 3 10 : 11 438 : 423 13

4. Kralovice          12 3 1 0 8 12 : 17 474 : 565 11

5. Mirošov             9 0 0 1 8 1 : 18 269 : 460 1

 

Výsledky vánočního turnaje 27.12.2017 sokolovna Kralovice

Turnaj se hrál tradičně v tělocvičně sokolovny od 10,30 do 17,30 hod.

za účastí 22 hráčů a hráček rozdělených do 4 družstev. Systém hry každý s každým na dva hrané sety.

Výsledky:

Marek Bebr - Jan Kozel 1 : 1 (46 : 46), Ondra Suchý 2 : 0 (50 : 42),

Jan Piškule 2 : 0 (50:41)

Ondra Suchý – Jan Kozel 2 : 0 (51 : 47), Jan Piškule 1 : 1 ( 47 : 46)

Jan Kozel – Jan Piškule 1 : 1 (44 : 44)

Tabulka turnaje:

c v r p sety míče body

1. Marek Bebr            3 2 1 0 5 : 1 146 : 129 5

2. Ondra Suchý          3 1 1 1 3 : 3 140 : 143 3

3. Jan Kozel               3 0 2 1 2 : 4 137 : 141 2 0,97

4. Jan Piškule             3 0 2 1 2 : 4 131 : 141 2 0,93

Vítězné družstvo hrálo ve složení:

Marek Bebr, Zdeněk Sládek, Jiří Hrdlička, Barča Jakovcová, Adam Tupý a Míra Kaucký

Zpracoval: M.Fryček

 

III.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 3.12.2017

Výsledky III.kola:

USK Plzeň – Mirošov 2 : 0 (3,11), Kralovice 2 : 0 (10,7),

Domažlice 2 : 1 (17,-21,12)

Domažlice (junioři) – Kralovice 2 : 0 (8,18), Mirošov 2 : 0 (14,12)

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (22,13)

Stálo družstvo Klatovy

Tabulka III.kola

Pořadí klub                 z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. USK Plzeň              3 2 1 0 0 6 : 1 161 : 85 8

2. Domažlice               3 2 0 1 0 5 : 2 154 : 113 7

3. Kralovice                 3 1 0 0 2 2 : 4 93 : 135 3

4. Mirošov                   3 0 0 0 3 0 : 6 75 : 150 0

Sestava VK Kralovice : M.Tichý, M.Stejskal, L. Sládek, A. Tupý,

Š. Lavička a D. Peroutka – trenér Z.Sládek

Tabulka po III.kole :

1. Domažlice         9 6 1 1 1 15 : 5 451 : 360 21

2. USK Plzeň        6 5 1 0 0 12 : 1 311 : 189 17

3. Klatovy             6 3 0 1 2 7 : 6 271 : 274 10

4. Kralovice          9 2 0 0 7 4 : 14 333 : 420 6

5. Mirošov             6 0 0 0 6 0 : 12 177 : 300 0

4.kolo se hraje v neděli 21.1.2018 v tělocvičně ZŠ Kralovice od 9,00 hodin.

Stojí družstvo Domažlice:

Pořadí utkání:

1. Kralovice – USK Plzeň, 2. Klatovy – Mirošov, 3. Kralovice – Mirošov,

4. Klatovy – USK Plzeň, 5. Mirošov – USK Plzeň 6. Kralovice - Klatovy

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor mužů 2017/18

III. kolo se hrálo v sobotu 25.11.2017 v tělocvičně ZŠ Horní Bříza - pořadatel Horní Bříza.

Horní Bříza – Kralovice A 2 : 0 (17,18), Kožlany 2 : 0 (18,14,), Zbůch 2 : 0 (18,20)

Kožlany - Kralovice A 2 : 0 (16,20), Zbůch 1 : 2 (-15,23,-5)

Kralovice A – Zbůch 2 : 1 (23,-17,12)

Stála družstva: Zruč a Kralovice B

Tabulka III.kola:

P     klub                      c v p k sety míče body poměr setů

1. Horní Bříza             3 3 0 0 6 : 0 150 : 105 6

2. Kožlany                   3 1 2 0 3 : 4 132 : 157 4 0,75

3. Zbůch                      3 1 2 0 3 : 5 161 : 152 4 0,6

4. Kralovice A             3 1 2 0 2 : 5 136 : 165 4 0,4

Tabulka po III.kole: poměr míčů

1. Horní Bříza              6 6 0 0 12 : 0 300 : 214 12

2. Zruč                         6 5 1 0 10 : 6 326 : 309 11

3. Kožlany                   6 3 3 0 8 : 7 285 : 300 9

4. Zbůch                       6 2 4 0 6 : 9 300 : 300 8 1,-

5. Kralovice A             6 2 4 0 6 : 9 303 : 315 8 0,96

6. Kralovice B             6 0 6 0 1 : 12 229 : 305 6

IV.kolo OP se hraje v sobotu 6.1 2018 od 9,00 hodin v tělocvičně ZŠ Kralovice – pořadatel Kralovice B s pořadím utkání:

1. Kralovice B - Zbůch, 2. Horní Bříza – Zruč, 3. Zbůch - Zruč

4. Kralovice B - Horní Bříza, 5. Horní Bříza - Zbůch 6. Zruč - Kralovice B

Stojí družstva: Kralovice A a Kožlany

Kralovice 27.11.2017

Zpracoval: M.Fryček

 

II.kolo KP Plzeňského kraje – mladších žáků 19.11.2017

v tělocvičnách ZŠ Kralovice.

Výsledky II.kola:

Kralovice - USK Plzeň B 2 : 0 (15,19), Dobřany 2 : 0 (22,20),

Klatovy 2 : 0 (14,12), USK Plzeň A 2 : 0 (9,23)

Dobřany - Klatovy 2 : 0 (16,18)), USK A 2 : 1 (24,-16,14),

USK B 2: 0 (9,9)

Klatovy – USK A 2 : 0 (22,20), USK B 2 : 1 (16,20)

USK A – USK B 2 : 1 (-18,20,10)

Tabulka II.kola

Pořadí klub          z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Kralovice         4 4 0 0 0 8 : 0 200 : 134 12

2. Dobřany           4 2 1 0 1 6 : 3 200 : 165 8

3. Klatovy            4 2 0 0 2 4 : 4 160 : 178 6

4. USK A             4 0 1 1 2 3 : 7 195 : 213 3

5. USK B             4 0 0 1 3 1 : 8 143 : 208 1

Sestava VK Kralovice:

T.Bebr, D.Sládek, M.Škodroň, M.Škvor, M.Berg, M.Popel

Trenér: Z.Sládek

Tabulka po II.kole

1. Kralovice         8 7 0 1 0 15 : 2 400 : 269 22

2. Dobřany          8 5 2 0 1 14 : 4 407 : 278 19

3. Klatovy           8 3 1 0 4 8 : 9 334 : 367 11

4. USK Plzeň B   8 1 0 2 4 4 : 14 280 : 396 5

5. USK Plzeň A   8 0 1 1 6 3 : 15 310 : 413 3

III.kolo se hraje v neděli 17.12.2017 v Dobřanech.

Zpracoval: M.Fryček

 

II.kolo KP Plzeňského kraje – kadetů 12.11.2017

Výsledky II.kola:

Domažlice (junioři) – Kralovice 2 : 0 (12,15), Klatovy 2 : 1 (-25,17,10), Mirošov 2 : 0 (21,23)

Klatovy – Kralovice 2 : 0 (18,21), Mirošov 2 : 0 ((17,8)

Kralovice – Mirošov 2 : 0 (15,18)

Stálo družstvo USK Plzeň

Tabulka II.kola

Pořadí klub               z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Domažlice            3 2 1 0 0 6 : 1 167 : 123 8

2. Klatovy                3 2 0 1 0 5 : 2 152 : 131 7

3. Kralovice              3 1 0 0 2 2 : 4 116 : 133 3

4. Mirošov                3 0 0 0 3 0 : 6 102 : 150 0

Sestava VK Kralovice : M.Tichý, M.Stejskal, L. Sládek, M. Zeman,

Š. Spurný a J. Buňka – trenér Z.Sládek

Tabulka po II.kole :

1. Domažlice             6 4 1 0 1 10 : 3 297 : 247 14

2. Klatovy                 6 3 0 1 2 7 : 6 271 : 274 10

3. USK Plzeň            3 3 0 0 0 6 : 0 150 : 104 9

4. Kralovice              6 1 0 0 5 2 : 10 240 : 285 3

5. Mirošov                3 0 0 0 3 0 : 6 102 : 150 0

3.kolo se hraje v neděli 3.12.2017 v Plzni. Stojí družstvo Klatov.

 

Volejbalový svaz okresu Plzeň – sever

Okresní přebor mužů 2017/18

II. kolo se hrálo v sobotu 21.10.2017 v tělocvičně ZŠ Zruč - pořadatel Zruč.

Zruč – Kralovice B 2 : 1 (17,-15,6), Kožlany 2 : 1 (-16,24,6), Kralovice A 2 : 1 (20,-22,17)

Kožlany - Kralovice B 2 : 0 (20,11) , Kralovice A 2 : 1 (17,-8,13)

Kralovice A – Kralovice B 2 : 0 (18,18)

Stála družstva: Horní Bříza a Zbůch

Tabulka II.kola:

P klub                      c v p k sety míče body poměr setů

1. Zruč                     3 3 0 0 6 : 3 178 : 165 6

2. Kožlany               3 2 1 0 5 : 3 153 : 143 5

3. Kralovice A         3 1 2 0 4 : 4 167 : 150 4

4. Kralovice B         3 0 3 0 1 : 6 115 : 155 3

Tabulka po II.kole:

1. Zruč                     6 5 1 0 10 : 6 326 : 309 11

2. Horní Bříza          3 3 0 0 6 : 0 150 : 109 6

3. Kralovice B         6 0 6 0 1 : 12 229 : 305 6

4. Kožlany               3 2 1 0 5 : 3 153 : 143 5

5. Kralovice A         3 1 2 0 4 : 4 167 : 150 4 1,-

6. Zbůch                  3 1 2 0 3 : 4 129 : 146 4 0,75

Sestava Kralovice A:
M.Bebr, M.Kaucký, K.Catuna, P.Pilous, Z.Sládek, M.Škodroň a P.Titěra
 
Sestava Kralovice B : Jan . Kozel, P. Tichý, D.Peroutka, M.Zeman, M.Tichý a L.Sládek
 

III.kolo OP se hraje v sobotu 25.11 2017 od 9,00 hodin v tělocvičně ZŠ Horní Bříza – pořadatel Horní Bříza s pořadím utkání:

1. Horní Bříza - Zbůch, 2. Kožlany - Kralovice A, 3. Zbůch - Kralovice A

4. Horní Bříza – Kožlany, 5. Zbůch – Kožlany 6. Kralovice A – Horní Bříza

Stojí družstva: Kralovice B a Zruč

Kralovice 23.10.2017

Zpracoval: M.Fryček

 

I.kolo KP Plzeňského kraje – mladších žáků 15.10.2017

Výsledky 1.kola:

Dobřany - USK Plzeň B 2 : 0 (50:14), Kralovice 2 : 1 (57,50),

Klatovy 2 : 0 (50,30), USK Plzeň A 2 : 0 (50:19)

Kralovice - Klatovy 2 : 0 (50:35)), USK A 2 : 0 (50:29), USK B 2: 0 (50:19)

Klatovy – USK A 2 : 0 (50:35), USK B 2 : 1 (56:54)

USK B – USK A 2 : 0 (50:32)

Tabulka 1.kola

Pořadí klub          z V3 V2 P1 P0 sety míče body

1. Dobřany          4 3 1 0 0 8 : 1 207 : 113 11

2. Kralovice        4 3 0 1 0 7 : 2 200 : 135 10

3. Klatovy           4 1 1 0 2 4 : 5 174 : 189 5

4. USK B            4 1 0 1 2 3 : 6 137 : 188 4

5. USK A            4 0 0 0 4 0 : 8 115 : 200 0 0

Sestava VK Kralovice – T.Bebr, D.Sládek, M.Škodroň, M.Škvor, M.Berg M.Pepel - trenér Z.Sládek

II.kolo se hraje v neděli 19.11.2017 v tělocvičně ZŠ Kralovice